La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

2

Novak dzisiaj bardzo dobry 2 i 3 set. Wygląda to dobrze, widać że wchodzi w rytm meczowy i z każdym meczem porusza się coraz sprawniej i pewniej

1

@MesQueUnClub96 To może jednak wróci Tobie nadzieja na Wimbledon po upadku Hurkacza?

1

@MesQueUnClub96 idealna cakewalkerska drabinka do trenowania

@Encore

konto usunięte

0

@mekston to że trudni rywale poodpadali to nie wina Novaka

0

@mekston Popyrin to wcale nie bardzo łatwy zawodnik na trzecią rundę. Rune jako następny przeciwnik tym bardziej.

1

@Barcanajlepszyteam to latwy rywal jak na 3 runde, przeciez on od 3 lat odpada w 1 rundzie Wimbledonu a ponad 2 runde to dopiero tutaj przeszedl

0

@mekston Ale ma dobry serwis, co dzisiaj pokazał. I to sprawiło, że wcale nie był to łatwy mecz dla Djokovica. W AO też grali i był w stanie urwać Djoko seta, więc spodziewałem się, że to nie będzie spacerek dla Nole.

0

@Barcanajlepszyteam seta nawet z randomem można stracić - zdecydowanie w 3 rundzie można trafić dużo gorzej

0

@mekston Można, ale Popyrin to na pewno nie był najłatwiejszy przeciwnik.

0

@Barcanajlepszyteam jasne pewnie znajde jakiegos latwiejszego ale szanujmy sie. Mowimy o graczu ktory nigdy nie przeszedl 2 rundy, nie jest rozstawiony, sam byl po 5 setowej batalii, jest wysoki ale nie jest tez top serwbotem - nie jest to np co mial Sinner w 2 rundzie czyli Beret

To nie jest kaliber mogacy zagrozić Serbowi w 3 rundzie. Akurat na Wimbledonie mozna tak dostac (wlasnie Beret np)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?