La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

5

Na miejscu Ronaldo cieszyłbym się gdybym mógł pojechać na taki turniej jako rezerwowy i joker i niejako bardziej z ławki wspierać swój zespół swoją obecnością coś jak Giroud

A takie wymuszanie swojej gry osoby poniekąd jest żałosne, jak jeszcze z 2 lata temu przynajmniej wykończenie miał na dobrym poziomie to teraz już nawet tego nie ma i przegrywa pojedynki z obrońcami

Lubiłem go i Messiego oglądać i cieszyłem się że można oglądać takich kosmitów ale naprawdę trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść z klasą tak jak to zrobił Kroos

1

@Herato Odniosę się tylko do ostatniego akapitu. Z tej lubiłem oglądać tylko Messiego. Gdy obaj grali w lidze hiszpańskiej to zdecydowana większość też tak miała, a teraz jakiś "kult" się zrobił, że jednego i drugiego każdy lubił oglądać. No Portugalczyka chyba jak mu nie szło to się oglądało z przyjemnością ;)

1

@tadzik447 a ja tam lubiłem obydwu, do tej pory mam w pamięci sezon 11/12 w La Liga i jakiś chory goal race tych kosmitów nie do powtórzenia przez zwykłych śmiertelników

1

@Herato Dla mnie najlepsza była ich walka na bramki. Świetnie się to oglądało, a kiedy jeszcze bramki Messiego dawały trofea, a Ronaldo z Realem oglądał plecy Realu to było to piękne.

Uważam, że Ronaldo na podmęczonego rywala jako joker byłby dużo lepszy niż od początku meczu ale jak się chce grać wszystko od deski do deski to tylko rywale mogą się cieszyć.
A co do Giroud to ja uważam, że przy tej formie Kolo Muaniego i Thurama, Deschamps nie zrobiłby źle dając mu więcej grać nawet w pierwszym składzie. Przynajmniej dośrodkowania miały większy sens.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?