- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
30 odpowiedzi
Eklerek
4
Oddałem raz i mi się odechciałohttps://x.com/i/status/2064460908722585916
17 odpowiedzi
MirusAmisz
12
To co Panowie, może jakaś mała rozgrzewka przed jutrzejszym dniem? Organizuję własne... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
4
Przypominam wam, ze 21 letni Messi takich wejsc jakie mial Pedri to mial po 5 w kazdym meczu i nie powodowalo to u niego absencji. Pedri to chucherko, jego cialo nie nadaje sie do rywalizacji jako atleta sportowy.
0
@Gaz To niestety prawda.
0
@Gaz
No, ale Messi jechał na sterydach od 3 roku życia :P
0
@Gaz Messi to akurat anomalia, czasami jak Pepe czy Ramos w niego wjeżdżali to za głowę się łapałem a chłop wstawał i grał sobie dalej.