La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

0

Tak to jest z tymi komentatorami turniejowymi w TVP, taki Swiecicki, Pełka, Wolski zjadają Kwiatkowskiego czy Zawackiego, ale sam rynek to pokazuje, bo to ta pierwsza trójka komentuje w sezonie co tydzień mecze topowych lig, a taki Kwiatkowski jest wyciągany z szafy albo na wielki turniej albo jakiś towarzyski mecz.
Jednakże i tak tęsknię za Jackiem Jonca czy Tomaszem Jasiną. Taki Jaca na nocne mecze 48 zespołowego Mundialu wjechałby elegancko.

1

@barcelonaLM Jacek Jońca Goat.Szkoda że go nie ma na Euro.

0

@barcelonaLM dla nich to nagroda, żeby przez kolejne 2 lata komentowali resztę tego paździerza z TVP.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Jaca teraz Wimbledon komentuje

0

@MesQueUnClub96 To niech przerzuca się na Euro, bo nudno jest bez niego.

0

@MesQueUnClub96 komentował coś dzisiaj?

konto usunięte

0

@barcelonaLM ja do piątku tylko wyniki sprawdzam. Nie ma mnie przy TV

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?