La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

0

Mam pewien ból jak widzę takie reprezentacje jak Słowacja w fazie pucharowej, bo zawsze myślę że to My pewnego dnia również tam Będziemy..

1

@FcPortoFan1999 byliśmy ostatnio w ms, w 2016r w ojro jeszcze dalej, więc musi ci wystarczyć :) patrząc na naszą pakę następne się ciesz byśmy wogole weszli

0

@FcPortoFan1999 zabraklo Bogusza

0

@FcPortoFan1999 Można mówić wiele ale jeśli w fazie pucharowej jest Słowacja, Gruzja czy Słowenia to i Polska nawet po grupie śmierci mogłaby się tam znaleźć, a nawet powinna.

0

@mekston Mateusz Bogusz co najmniej 5 bramek w Lidze Narodów. Michał Probierz musi go powołać we wrześniu, październiku i listopadzie.

1

@mekston Zabrakło piłkarzy xd. @tbas Byliśmy, ale mam wrażenie że kibice tego nie docenili a piłkarze obrzydzili ten mecz z Francją.. @Stinger_ Nam pozostają tylko i wyłącznie pozytywy..

0

@FcPortoFan1999 my mamy za wysokie oczekiwania. Jaramy się rezerwowym Urbańskim który nawet asysty nie miał. Tak fajnie ze się rozwija, dobrze wygląda, ale to pokazuje u nas biedę

1

@tbas Tymczasem mamy oczekiwania jak Anglicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?