La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

0


Tak czy nie rośnie w swojej popularności

0

@Popitek12 Neymar już się przekonał o tym xD ale taguj #piekłokobiet

1

@Popitek12 Coś się konkretnego stało że autor dał taka wypowiedź czy tak o taką rozkmina się wydarzyła? Jakiś nowy gwałt?

0

@Spacedragon w Hiszpanii podobna definicja gwałtu. To nie panna udowadnia że do gwałtu doszło tylko ty musisz się bronić że do niego nie doszło jeśli cię oskarży.

konto usunięte

0

@Popitek12 Tak, najpierw było wywalenia faceta z domu za przemoc bez sprawdzenia tego a teraz będzie oskarżenie o gwałt jak facet nawet rozporka nie otworzył. Współczuje tym którzy jeszcze latają po baletach szukając przygód na jedną noc

0

@against_modern_football I dobrze kobiety same sobie szykują piekło w długoterminowej perspektywie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: