La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

0

W sumie to lepiej by było, jakby zrobili 8 grup po 3 zespoły...takie Węgry w poniedziałek niby wygrały i...być może będą musieli poczekać do 23 w czwartek, żeby wiedzieć, czy jadą na wakacje, czy jednak grają dalej w turnieju...absurd trochę.

1

@Destroyer_of_Worlds przy 3 zespołowych grupach jest ryzyko ustawek w ostatnich meczach grupowych. FIFA zrezygnowała z takich grup na Mundialu w 2026 i będą normalne 4 zespołowe, z klasyfikacją drużyn z 3 miejsc.

1

@Destroyer_of_Worlds W grupach 3 zespołowych byś miał to samo :)) bo w każdej kolejce by jedna drużyna pauzowała. I by rozegrała np mecze w pierwszej i drugiej kolejce w trzeciej by pauzowali i czekali.
Raczej jak nie wydarzy się nic dziwnego to Węgrzy awansują już dzisiaj. Bo Słowenia wątpię że ugra punkt z Anglikami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?