La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

2

Niestety patrząc na to jak grają inne reprezentacje to nasza jest po prostu najsłabsza ze wszystkich*. A najciekawsze jest to, że wiele osób, w tym ja twierdzi, że jakoś super tragicznie nie gramy i ta reprezentacja ma potencjał, więc zobaczcie z jak niskiego pułapu startujemy :D

Często nie mieści mi się to w głowie. Sporo zawodników grających za granicą, świetna infrastruktura piłkarska od lat, a polska piłka jako całość jest na zawstydzającym poziomie.

*oraz najgorsza technicznie, mimo to szacunek dla Probierza, że jego kadra stara się grać piłką co może pozytywnie wpłynąć na technikę piłkarzy, bo jak bardzo głupio by to nie brzmiało - będą bardziej oswojeni z piłką :D

konto usunięte

1

@macio_944 Szkocja i Węgry gorsze zdecydowanie. Węgry tylko dlatego wygrały mecz bo zagrały na bardzo słabą Szkocję

3

@macio_944 Jesteśmy po prostu beznadziejni i tyle mam do powiedzenia, dziękuję bardzo.

1

@MesQueUnClub96 Szkocja jeszcze ok, ale Węgry moim zdaniem grały porównywalną, a momentami lepszą piłkę, niż Polska.

3

@macio_944 Bedziemy wracac do tego 2016 przez długie lata.

1

@Encore 2016 to nowy 1982 i 1974.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?