La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 942 Culés

21

Dzisiaj niektórzy fani Leo Messiego będą świętować jego urodziny bardziej niż on sam :p

7

@FCB_dimiC
Podobno członkowie ambasady argentyńskiej mają dziś dzień ustawowo wolny od pracy.

0

@FCB_dimiC Ja, tam się Leo nie dziwię.W pewnym momencie urodziny tak jak w przypadku Leo to mogą smucić bo to już jednak 37 lat..zdrowie nie te, 4 dychy już niedaleko..

2

@FcPortoFan1999 Jeśli ktoś patrzy na wiek to i owszem mogą go smucić. Jednak moim zdaniem wiek to tylko liczba i pomimo że nie da się go oszukać to ważne jest na ile się czujemy.

0

@Joe_Barbaro Ja, mówię z perspektywy tych starszych ludzi dla których urodziny od 30+ w górę to już większy smutek bo jednak wiek..

0

@FcPortoFan1999 24 to już smutek, a co dopiero 30 xd

0

@July_6_BcN Ja, tego smutku nie mam a już 25 niedawno zostało przekroczone :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?