La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

4

Ile bym dał, żeby nasza reprezentacja była na poziomie chociaż takiej Szwajcarii. Czyli przynajmniej taki solidny europejski średniak, ale który nieczęsto się kompromituje. No dobra... Wcale tak wiele bym nie dał, może jakieś 20 zł, ale jednak...

2

@KamQiX Póki będziemy zmieniać trenerów co pół roku to nigdy nie będziemy na takim poziomie.

1

@KamQiX Myślę,że jednak dajesz dużo więcej w formie podatków na naszą piłkę niż 20 zł. A jak doliczyć to ile przekazują choćby sponsorzy, to już w ogóle kilka zer dojdzie.

0

@JordiAlbion Oj, to też zdecydowanie prawda. Mam nadzieję, że PZPN nie da się tym razem łatwo presji kibiców i Probierz trochę popracuję. Bo pewnie będą za jego kadencji słabe mecze i kibice będą domagać się jego głowy. Mam nadzieję, że w zarządzie będą mądrzejsi ludzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?