- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1451 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
11
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Kinginiesta
9
@draxidox tak jak @MesQueUnClub_87 nie wszyscy potrafia wykorzystać pozycje rodzicow, wiec nie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1451 Culés
2
Po ostatnich meczach kadry Probierza padało dużo komplementów. Dziś jest idealny moment aby poprzeć to wynikiem w kluczowym meczu a przeciwnikiem absolutnie w naszym zasięgu. Albo wóz albo przewóz. Żadne półśrodki dziś akceptowane nie będą i garnitur Probierza też nikogo dziś nie zainteresuje. Zero wymówek.
0
@bartekvisca Austria moim zdaniem nie jest w ogóle w naszym zasięgu. Gra bardzo intensywny, ofensywny futbol.
2
@Foro No dobra to z kim my mamy rywalizować? Z Kambodżą?
0
@Foro jak Austria jest poza naszym zasięgiem to my może zostańmy w grze o puchar Tymbarku a nie na Euro się wybieramy.
0
@bartekvisca Nie rozumiem.
Rywalizować to my możemy z każdym zespołem, ale nie każdy jest w naszym zasięgu po prostu.
Dzisiejszy mecz oczywiście będę oglądać i będę kibicować, ekscytować się i wierzyć w naszych, że wygrają (jak każdy mecz naszej repki). A jak wygrają będę najszczęśliwszym człowiekiem dnia 21 czerwca w piątek.