La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

4

Ależ meczycho dzisiaj o 18:00. Ciekawe komu La Bamba kibicuje?

https://www.flashscore.pl/mecz/xhbOBCpB/#/szczegoly-meczu

2

@Hosh "Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

0

@Hosh Sąsiadom z Białorusi!

0

@Hosh Konfederaci z La Bamby na bank Białorusi, a reszta ma wyrąbane.

0

@macio_944 Co Konfederaci? Ja, będę za Białorusią i proszę mnie tutaj od Konfiarzy nie wyzywać!

0

@FcPortoFan1999 Aaa przepraszam Cię bardzo, bo faktycznie takie określenie może być obraźliwe!

0

@macio_944 To jest gorsze niż oplucie.

0

@FcPortoFan1999 jo żech nie chcioł!

1

@macio_944 Niech będzie, a teraz szykuję się do pracy! Hej ho!

0

@Hosh Białoruś to dobry naród, tylko rządzący k.
To drugie jest synonimem zła ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?