La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

3

Ten cały Świderski to jednak nie ma po kolei w głowie. Facet wiedząc że za chwile zaczyna się turniej Euro, strzelając gola w meczu towarzyskim wyczynia taką dziecinade? Facet, który rozgrywa w reprezentacji, nie wiem 20 czy 30 mecz wariuje jak mały dzieciak, który dostał nową zabawke!? Totalna głupota! To nawet za delikatnie powiedziane...

4

6

@FCBparasiempre Bez przesady, normalna cieszynka.
Pech i słaba murawa conajwyżej

1

@Rewolucja123 I co to niby miało znaczyć?

11

@FCBparasiempre Już bez przesady. On tam nie robił salta ani jakiś niesamowitych akrobacji. Normalna cieszynka z lekkim wyskokiem. Gol dla kadry to zawsze coś wielkiego i nie można go karcić za to że się cieszył. Duży pech i tyle.

1

@don'T.R.I.P.e ,,Normalna" cieszynka po golu w meczu towarzyskim?
Dla mnie nie do przyjęcia....

4

@FCBparasiempre To nie jest klubowy towarzyski, tylko reprezentacji narodowej, ktòrą reprezentujesz parę razy w roku. To po pierwsze. Po drugie - krytykowanie za to, że cieszył się z gola i niefortunnie doznał kontuzji, to jest dopiero dziecinada. Mógł równie dobrze w momencie uderzenia mięsień zerwać lub w trakcie biegu źle stopę postawić. Po trzecie - jak koledzy wyżej - normalna cieszynka.

2

@FCBparasiempre No tak, powinien płakać

1

@GeraltzKatalonii No ja to inaczej widze ale co użytkownik, to opinia...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?