La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

2

Czy jest szansa na wprowadzenie reakcji na komentarz? Czyli herb zielony i herb czerwony w przypadku chęci wyrażenia nagatywnej opinii na dany komentarz?

0

@La Pulgaa Tego trzeba, jeszcze większych kółek wzajemnej adoracji, tylko tym razem klepiących się po plecach przy negatywnym wydźwięku.

konto usunięte

0

@La Pulgaa po co ? Już kiedyś był system plusów i minusów.

0

@Ilo no po to, żeby było, bo w mojej opinii to dobry pomysł

konto usunięte

1

@La Pulgaa ale co to zmieni? Teraz sprawa jest prosta zgadzasz się z czymś dajesz herb, masz inną opinie to piszesz to w komentarzu albo omijasz wpis.
Ja uważam z kolei że takie "negatywne" rzeczy nie są tu potrzebne zwłaszcza że kwestia herbów wiele wyjaśnia. Przynajmniej nie ma tutaj sytuacji gdzie ktos jest minusowany tylko za to że np. reszta użytkowników nie zgadza się z nim lub po prostu nie lubi danego użytkownika.

0

@Ilo ale dlaczego widząc post z którym się nie zgadzam mam omijac, a z którym się zgadzam mogę polubić. Jak coś mi się nie podoba to muszę wchodzić w dyskusje, a tak można wyrazić swoje odczucia poprzez "łapkę w dół"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?