La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

0

Roberto pokazuje/udaje, że mu zależy :D Trenuje praktycznie codziennie indywidualnie w klubie.



3

@Arden Potem przyjdzie co do czego, przyjdzie jakiś mecz, popełni jakiś amatorski błąd, powie w wywiadzie "no trudno, wyciągniemy wnioski" i tak co roku :D

0

@macio_944 A ty jak oceniasz zostanie? moim zdaniem tak, podpisze kontrakt za "małe pieniądze" w Barcelonie, żeby nie zostać zweryfikowanym w słabszym klubie/lidze.

1

@Arden Moim zdaniem w końcu odejdzie. Dał klubowi parę świetnych chwil i zawsze będzie "nasz", ale zdecydowanie jego poziom był za często wręcz żenujący w ostatnich latach i klub powinien dołożyć wszelkich starań by ten skład odświeżyć z zawodników przesiąkniętych myśleniem przegrywa, bo niestety Roberto idealnie się w to wpisuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?