La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

5

Dobrze, że Alcaraz nie czyta La Rambli, bo mógłby być lekko zszokowany, że osoby, które nazywają się jego fanami, skreśliły go już w trakcie pierwszego seta, a potem skreślały go dalej.

Najpierw miał dostać gładkie 0:3. Później wygrany set miał nie zmienić nic, bo przecież i tak będzie 1:3 dla Sinnera. No i oczywiście już w tie-breaku, miał wszystko jeszcze przegrać, mimo prowadzenia.

Grunt to wiara w swojego sportowego idola.

1

@NeroTFP1 Czy masz na myśli pewną Agnieszkę? xd

0

@NeroTFP1 Ja mu kibicuje tylko gdy gra z tenisistami których nie lubię, a wierzę w niego.

1

@NeroTFP1, La Rambla w całej okazałości. Czy kogoś to jeszcze dziwi?

1

@NeroTFP1 Ja pisałem ze wynik pierwszego seta nie odzwierciedla jakosci jaka Carlos ma.Zreszta on przegrywal juz pierwsze sety z Sinnerem i Novakiem a i tak wstawał.To Hiszpan więc mental ma.

konto usunięte

0

@Encore @agaFCB pięknie was wyjaśnili

1

@Rust_Cohle Przeciez ja nic takiego nie pisałem a w druga strone mowilem ze Carlos wróci xd

0

@NeroTFP1, nawet chyba wiem kogo masz na myśli ^.^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?