La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

0

UFL wygląda kozacko, niestety nie zagram bo nie mam konsoli. Jak oceniacie?

2

@Faro własnie sobie gram. Podstawy są, ale póki co brakuje wielu animacji, no ale to w końcu beta

1

@PatrychoO dobrze, że coś ruszylo z tym bo 100 lat to robią

1

@Faro eFootball 2021 miał lepszy gameplay niż dzisiejsze EAFC24, ale PES się wycofał z walki wydając darmówki a szkoda, bo uważam, że bolączką FIFY jest właśnie ten gameplay, który wydaje się grą na lodowisku i gdy chciałbym pograć sobie offline to nie ma żadnej radochy, bo zrobili tą grę bardzo arcade z dużą ilością bramek. Mało zostało tam realizmu.

0

@Kubsoleon mi sie nawet gameplay ea fc 24 podobal ale po premierze, aktualizacje osuja te gre co roku. Dobrze że pojawia sie konkurencja i ta gra straci sporą baze graczy

0

@Faro Nie wydaje mi się, że akurat UFL to będzie jakaś konkurencja. Potrzebne są pieniądze a krążą plotki, że FIFA ma połączyć siły z 2K i myślę, że wtedy może faktycznie powstać mocny kandydat do rywalizacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?