La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1007 Culés

5

Repka 2016 to moje najlepsze wspomnienie z kibicowania reprezentacji. Wtedy po raz pierwszy i póki co niestety jedyny w pełni poczułem, że gramy piłkę nowoczesną, ładną i odważną. Kadra Nawałki na zawsze w serduszku :)

twitter.com/FrytkaZmaka8/status/1798792302384521398

2

@macio_944 Walia w półfinale

4

@macio_944 Wielki błąd Nawalki, że po tym golu na 1:0 kazał im się wycofać.

1

@Encore Szkoda, że Portugalia tak przyfarciła wtedy, bo w 2016 roku mogliśmy zrobić coś historycznego

1

@Encore i jeszcze bez Ramseya

3

@macio_944 dla @Popitek12 to też były najlepszy turniej w życiu

5

@macio_944 To jest ten ból co Barcelona w tej LM.Dortmund super druzyna ale jakoś mam wrazenie ze Xavi by to przewiózł a final kto wie

0

@mekston Na szczęście póki co jedyny i oby tak zostało przynajmniej jeszcze z parę lat.

1

@macio_944 trzeba przyznać,że zajebiście skomentował tego gola wielki De Bór

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?