- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
clyde
83
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
64
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
3
Podobno chłopak siedział tam przez 8 godzin, gdy większość kibiców poszła do domu. To się nazywa determinacja w kibicowaniu swojemu idolowi. Brawa dla obu panów.
- Siedział tam od pierwszej do ostatniej piłki, mimo deszczu i opóźnienia. Przy każdym moim punkcie coś do mnie krzyczał. Patrzyłem na niego i myślałem, że gdybym to ja był kibicem, to pewnie poszedłbym sobie do domu, bo było tam cholernie zimno. Nie wiem jak to zrobił, ale dał mi życie.
3
@NeroTFP1 pewnie obstawił wypłatę starego na De Minaura, siedział tam bo nie mógł do domu wrócić xD
1
@NeroTFP1 @MesQueUnClub96 Hubert też potrzebuje takiego wsparcia ;)