La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

5

Przy okazji magisterki liznąłem nieco tematu sportu akademickiego w Stanach i jestem pod ogromnym wrażeniem jakim szacunkiem i zainteresowaniem traktują sporty młodzieżowe. Masz talent, jakieś umiejętności to od najmłodszych lat zyskujesz opiekę czy to ze strony liceum czy potem uniwersytetu. Są ligi akademickie, są polamatorskie. Można się spełniać na wielu polach. Potem nie dziwię się że oni mają tylu wybitnych sportowców w każdej dyscyplinie. No i przy okazji nakłady są ogromne, ale jak widać to się opłaca.

1

@BorzyKrzys A u nas, jak były zawody w gimbie w nogę to nauczycielka od polaka nie chciała mnie puścić xd

0

@BorzyKrzys No właśnie nakłady są ogromne. To są miliardy dolarów rocznie na to wszystko. Po prostu ich stać. Z drugiej strony to też chyba tak łatwe nie jest. Słyszałem, że np. w tenisie masz wsparcie jak masz talent i ktoś się tobą za interesuje ale przez całą karierę odprowadzasz sport "haracz" jeśli Ci się uda kariera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?