La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

1

Mundo Deportivo informuje, że jest plan na pozostanie Cancelo i Felixa w Barcelonie, a Hansi Flick jeszcze nie przywitał się z piłkarzami, nie odbył z nimi treningu i nie poinformował o swoich zamiarach co do składu.

0

@adambądkowski93 Dla Cancelo nie ma po prostu miejsca w zespole. Na prawą obronę mamy Kounde i Forta (chyba, że któregoś z nich chcą sprzedać), na lewej obronie będzie grał Balde i szansę dostanie Alex Valle w presezonie, jeżeli nie wypali, to na koniec okna powinniśmy szukać wypożyczenia klasycznego lewego obrońcy na ławkę.

a Felix po prostu nie pasuje na lewe skrzydło - tak jak wcześniej Dembele, Coutinho, Griezmann etc. Chyba, że będziemy grać faktycznie 4-2-3-1 z klasyczną "10" i tam będziemy chcieli sprawdzić Felixa, to warte rozważenia.

Dlatego też tragedią było trzymanie Xavi'ego po klęsce z PSG - wtedy trzeba było zatrudnić Flicka, który powinien dokonać przeglądu kadry przed oknem transferowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?