La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

0

Znalezione w necie

"Nie wiem jak wyborcom PiS to się spina. Przez 8 lat ich wszechmocny Kaczyński był decyzyjny, trzymał za mordę wszystko i wszystkich, a po utracie władzy bez grama zażenowania jedzie narracją, że nic nie mógł, o niczym nie decydował, a za mordę był trzymany przez Tuska?? Trzepał Pegasusem nawet takich jełopów jak Suski, ale złodziejską bandę Ziobry załatwił dopiero dyktafon podwładnego? Tak dbał o górników, że zasuwali po australijski węgiel do Gdańska, a was wysyłał po chrust do lasu, bo drewno zdążył wywieźć Chińczykom? Tak dbał o rolników, że karmił was chlebem z robaczywej, ukraińskiej pszenicy? Tak dbał o obronność, że ruską rakietę wyniuchał mu koń, aż pod Bydgoszczą?
Wiem, że ludzie nie potrafią liczyć, nie czają czym jest inflacja, ale żeby nie wiedzieć, czym jest nurt rzeki i łykać brednie o Niemcach, którzy zarżnęli nam Odrę? Próchnicę zębów też macie od wciągania cukru dupą? Co wy macie w głowach, żeby w czasach bezpośredniego zagrożenia wojną ze Wschodu, stawiać na lidera, który bredzi o grzybiarzach i wyżeraniu kartofli dzikom? Jedziecie po Tusku, a nie wadzi wam człowiek, który własnemu premierowi pozwala klepać się po plecach ze zwolennikami Putina, „mordercy własnego brata”? ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?