- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
6
Gdzieś mi się rzuciły plotki że Flick nie widzi Ferrana w swoim zespole, i będzie chciał żeby klub go sprzedał. Jeśli to prawda, to coraz bardziej go lubię xD
1
@Who_you_mam Oby! Juz lepiej żeby Felix został - nim jeszcze nie jestem tak zmęczony i raz na 10 spotkań pokaże coś ciekawego w przeciwieństwie do Ferrana
8
@Who_you_mam Ta, Flick jeszcze ani jednego treningu nie poprowadził i już połowy składu nie widzi. Te niektóre dziennikarskie miernoty to są śmieszne xD.
4
@LukaszFan
Nie gadaj że Ferran nie pokazuje niczego ciekawego. Jego szarpaniny o piłkę przy rzutach wolnych a później durne miny są ciekawe xD
1
@DonCarletto
A to trzeba widzieć dopiero na treningu żeby stwierdzić że ktoś jest mierny/ nie pasuje do jego koncepcji? XD
0
@Who_you_mam A kiedy on to wgl miał stwierdzić xD? Jak z Laportą kontrakt podpisywał? Śmieszne są takie informacje z dupy.
3
@DonCarletto
Ogólnie, jeśli chłop od pół roku (+/-) miał informację że najprawdopodobniej zostanie trenerem klubu, to chyba logiczne że już wtedy zaczyna się orientować? No chyba że uważasz że w pierwszym dniu pracy dopiero się zastanawia co zmienić w kadrze xD
2
@Who_you_mam Na pewno upadnie temat Olmo czyli Torresa v2
1
@Who_you_mam on chyba od śmietanek wiec mu pewniebna reke żeby słabych zawodników trzymała Barca xD sama nazwa nicku chyba o tym świadczy xD
1
@DonCarletto ale z drugiej strony to co, trzeba pierw kupić zawodnika i zobaczyć jego trening żeby się dowiedzieć czy pasuje do Twojej koncepcji?
W takim razie po co trenerzy jeżdżą na mecze i oglądają tam konkretnych piłkarzy?
Po co scouting?
Po co łowcy talentów jak przecież nie widzieli piłkarzy na treningach.
0
@Jakchcesz Nie mówie, że trzeba, tylko, że to zapewne news wyciągnięty z dupy. Z resztą napisał "Gdzieś mi się rzuciły w oczy." Gdzie? Dobre pytanie.
0
@DonCarletto
Na fb, nie będę wklejał tu wszystkiego co zobaczę. Jeśli masz z tym problem, to możesz zawijać się do siebie, nikt Cię tu nie trzyma przecież