La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

0

Ogólnie moim zdaniem Xavi zginął z broni którą wojował jak to było w porzekadle .... dużo gadał głupot w końcu trafiło na nieodpowiednią osobę i poleciał. Ogólnie szkoda go bo na pewno kocha Barcelone ponad wszystko i piłkarzem był jednym z najlepszych - legenda. Trener jednak mierny do tego dochodzi słoma z butów i brak ogłady w wypowiedziach do mediów a to niestety mus na takim stanowisku. Laporta rozegrał to najgorzej jak mógł i stracił w moich oczach z 80 % szacunku jakim go darzyłem. Podchodził do tego jak pies do jerza i w sumie zakłamane akcje wyszły z jego strony. Oby ten Flick coś zmienił. Może to teraz niezbyt popularne bo wielu tu płacze na Xavinietą ale ja się bardzo ciesze że odszedł. Oprócz jego słabych tłumaczeń warto dodać chorągiewkowe "odchodze po sezonie" i nagle "no jednak nie" po przewaleniu w ujowym stylu wszystkiego co mogli (może jedynie LM wyszła skopo - ją można obciążyć Urusa ale bez jaj ten koleś jest mega kotem poimimo tego błędu)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?