La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Najpierw Xavi ogłasza swoje odejście gdy byliśmy w ogromnym dole i co absurdalne ma zostać do końca sezonu - gdzie wszystko było do ugrania a następnie Laporta i Xavi mówią, że jednak zostaje i wierzą w projekt mimo , że znów byliśmy w dolinie bo przegraliśmy wszystko. Teraz jak wszyscy wiemy znów mamy obrót spraw o 180 stopni. Zabrakło profesjonalizmu, zimnej krwi. Było trzeba czekać do zakończenia sezonu i rozliczyć się, podjąć odpowiednie decyzje. Niestety wielka legenda Xaviego została bardzo naruszona no ale mimo wszystko myślę, że nie jest to wielkie zaskoczenie. Miał tak naprawdę przed rozpoczęciem pracy 50 % na wielki sukces oraz 50 % procent, że jego pomnik runie. Może aż tak drastycznie nie jest to jednak ten sezon był wielką klapą na wielu poziomach, niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?