- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
12
Coraz więcej źródeł!
twitter.com/BarcaUniversal/status/1793431008139980876
4
@macio_944 Juz dawno powinno to nastąpić.Xavi to legenda ale to nie ma sensu.Trzeba dać nową energie i swieżość na nowy i pewnie trudny sezon.
3
@Encore Jasna sprawa
13
@macio_944 A sam Laporta zrobił z siebie klauna.Błagał Xaviego by został,nawoływał by wierzyc w nowy projekt by teraz szukac innego trenera.Na ładnym koksie musi tam rządzić.
2
@macio_944 mam nadzieję, że się pomylę, ale wydaje mi się, że on nie dostanie takiej swobody, jakiej on i my wszyscy byśmy chcieli. Oby mu się nie wtrącali w transfery
2
@Encore mnie zastanawia co tam się stało tak naprawdę, że grubol tak zmienił zdanie
2
@PatrychoO Moze wytrzezwiał ale nie zdziwie się jak nagle zachce mu się by Xavi został.Lapcio stał się niepoczytalny w ostatnim czasie.
3
@Encore Na Laporcie to się ogromnie zawiodłem, podobnie jak na Xavim za tą całą szopkę, ale do Xaviego mimo wszystko mam trochę współczucia - Laporta koszmarnie to rozegrał. Ogólnie każdy z tych Panów popełnił dramatyczne i memiczne błędy, których w normalnym i poważnym klubie nie powinno się popełniać.
Tak czy siak życzę Xaviemu, że odpocznie, nabierze dystansu, a później doświadczenia w nowym klubie i za X lat tutaj wróci w zupełnie innym momencie swojej kariery, jak i miejsca Barcelony pod względem sportowo-finansowym. Życzę mu jak najlepiej. Szkoda, że momenty naprawdę fajnej gry były tak rzadkie i ten zespół był tak sinusoidalny...
Ale na pożegnanie przyjdzie jeszcze czas, bo uj wie co się tam jeszcze wydarzy :/
1
@macio_944 Moze zostanie kto wie.To w koncu Barcelona czyli najbardziej dynamiczny klub na świecie pod względem niusów.Codziennie coś innego.
0
@PatrychoO Nie będą mu się wtrącali w transfery, bo żadnych nie będzie