- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1127 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1127 Culés
0
Może Haalanda byśmy kupili?
0
@PrzyszlyPrezydent Proste że tak,za dwa lata.
0
@PrzyszlyPrezydent że nikt jeszcze na to nie wpadł
0
@D10SLEO Za dwa lata na wybory prezydenckie,będzie dobrą kiełbaską wyborczą.
0
@D10SLEO No tak sobie pomyślałem właśnie
@FcPortoFan1999 Ja tak myślałem o lipcu
0
@PrzyszlyPrezydent Czyli raczej Mission Failed.
1
@PrzyszlyPrezydent Bogumił, 3 klasa podstawówki w sukience po cioci chodziłeś i dziurawych sandałach po tacie, to ty? Bardzo mi go przypominasz, Lucek ten co z taką grubą za rękę chodził
1
@Luciano99 Ta sukienka to była w drugiej, ale reszta by się mogła zgadzać... Co za spotkanie!
0
@PrzyszlyPrezydent Ładny garnitur.
0
@FcPortoFan1999 A dziękuję, jeszcze maturalny.
0
@PrzyszlyPrezydent Ja,nie lubię takich garniturów i odświętnych strojów.
0
@FcPortoFan1999 Dlatego raczej nie będziesz się pchał w politykę, tak jak ja.
1
@PrzyszlyPrezydent W życiu,kiedyś jak byłem w wieku mniej więcej nastolatka to myślałem nad tym,ale jak zobaczyłem jakim kłamcą i fałszywcem musiałbym bym być,aby dorwać się do władzy to mnie polityka odpycha.
0
@FcPortoFan1999 Ale my to wreszcie zmienimy!
0
@PrzyszlyPrezydent Chcesz się w to pchać?
0
@FcPortoFan1999 Ktoś musi się poświęcić dla dobra ogółu.
0
@PrzyszlyPrezydent Potrafisz dobrze kłamać?
0
@FcPortoFan1999 No niestety wiem, że brak tej umiejętności u mnie będzie mnie dyskwalifikował... Ale cóż, spróbuję :)
0
@PrzyszlyPrezydent Bo trzeba tak mówić i tak się zachowywać,aby nie dać nic po sobie poznać.
0
@FcPortoFan1999 W takim razie czeka mnie maksymalnie kariera sołtysa :D
1
@PrzyszlyPrezydent Albo kariera Nikodema Dyzmy.Donald Tusk,kiedyś przecież zaczynał jako kominiarz i śpiewał sobie w pewnej szansie na sukces.
0
@FcPortoFan1999 No i był chyba drugi na Mistrzostwach Polski we wciąganiu tabaki :D
1
@PrzyszlyPrezydent Pewnie że był :)