La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

11

Bardzo mnie irytuje umiejszanie zasług Pepa jako trenera bo ma nieograniczony budzet w City. Pragne przypomnieć że z Chelsea i United wydaja tyle samo lub więcej a walczą o miejsce w lidze konfederacji, takie odpowiednie ułożenie gwiazd jak trudniejsze niż nam się wszystkim wydaje

Już nie chce przypominać że z Barcy która nie wygrała niczego w 07/08 po jednym sezonie zrobił tryplet ;)

1

@Herato hur dur musi z legia zdobyć ligę Miszczuf żeby udowodnić swoją klasę1!1!11

0

@Herato
Tak naprawdę jedyną poważną próbą jest przyjście do Ekstraklasy, zdobycie mistrzostwa i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przeciwnym razie może nawet zdobyć 100 trypletów. Na mnie nie zrobi to żadnego wrażenia.

konto usunięte

1

@Herato Za to mnie denerwuje ciągłe przywoływanie Chelsea i United w tej dyskusji. Nie ma lepszych odniesień niż dwa patologicznie funkcjonujące kluby co są pośmiewiskiem na arenie krajowej i międzynarodowej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?