La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

0

Oglądacie dziś tiki padake? Ale to będzie chodzić

3

@Faro nie oglądam już od meczu z girona. Takiego cyrku nie było odkad oglądam. A oglądalem jak jeszcze Bonano w bramce stał

0

@Katalończyk 99 nie dziwie Ci sie, ja oglądam z jedną nadzieją więc im gorzej grają tym lepiej

0

@Katalończyk 99 Bonano..Łza sie w oku kreci...xD A pamietasz jeszcze większego gamonia-Dutruela? To był dopiero kawał bramkarza :D

0

@Faro ja wątpię już że Xavi poleci. Jeśli nawet to zaraz wyskoczą z jakimś Concencao. Mogę już tylko się pozytywnie zaskoczyć bo nic mnie nie zaskoczy

0

@Bernard777 w 2002 dopiero się piłką zacząłem interesować bo miałem 7 lat. Bonano pamiętam ale Dutruela już nie kojarzę. Ale ekipa dobra była. Cocu, Kluivert, Rivaldo, Davids w okularach. I te piękne koszulki

konto usunięte

0

@Faro Kibic sukcesu. Nie oglądam jak nie wygrywają

1

@Emhyr Barca i kibic sukcesu, wybierz jedno. Od lat sraczke niedługo 10 jubileusz

konto usunięte

0

@Faro No to właściwie każdy klub możesz nazwać przegrywami oprócz Realu który zawsze dojeżdża w LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?