La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

0

Włosi mają swoją Edytę Górniak.


1

@mordini123 O trzy tempa za wolno xD

konto usunięte

1

@mordini123 Maestro Andrea Bocelli zaśpiewałby trochę lepiej.

1

@mordini123 ale Al Bano to legenda włoskiej muzyki. Porównywanie go do Górniakowej to obraza jego majestatu. Polecam posłuchać sobie jego piosenek, aż ciary idą. Ma piękny głos, ale nie pasujący do hymnu Włochów bo on jest szybki, a Al Bano swoje piosenki śpiewa wolno.

0

@VegetaPolska Ja doceniam obie te osobistości w dziedzinie muzyki. Tylko porównałem te sytuacje.

0

@VegetaPolska Można Górniakowej nie lubić, bo ma różne odpały, ale w swoim szczycie wokalnym była absolutnym topem. Być może nawet półka Celine Dion i Whitney Houston. Mam na myśli oczywiście głos, bo z repertuarem nigdy nie miała do nich podjazdu.

0

@Barcanajlepszyteam no z porównaniem to Whitney to popłynąłeś.

0

@VegetaPolska Warunki wokalne porównywalne. Choć wiadomo, że w swoim ,,prime" Whitney była numerem 1. Tylko trzeba też pamiętać, że dosyć szybko się stoczyła i pod koniec życia, jej wokal brzmiał średnio. Górniak ma chyba ok. 50 lat i ciągle daje radę wokalnie. Bez wątpienia najlepsza polska wokalistka jeżeli chodzi o wokal. Z repertuarem jednak daleko w tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?