La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

1



Puchar Gampera miałby być rozegrany 11 sierpnia. Przeciwnik nie jest jeszcze znany.

1

@blakkudium przynajmniej Barca ma szansę na jakieś trofeum

3

@blakkudium Bournemouth, Cercle Brugge, Werder, AC Milan, TSV 1860, Lyon, Hoffenheim, Eintracht... jest w czym wybierac w sumie

2

@Lanosss Milan byłby spoko opcją, ale grają z nimi podczas tournee w USA.

3

@Herato Real ma najwięcej wygranych w LM, a Barca najwięcej wygranych w Pucharze Gampera.

2

@blakkudium szkoda, ze nie mają w planach zaprosic Inter Miami z Messim i polaczyc jego pozegnanie z pucharem Gampera, ale moze to i za wczesnie i bedzie okazja w 2025

1

@Lanosss To by było najlepsze rozwiązanie. Również Laporta podreperowałby swój PR, bo można byłoby zorganizować Messiemu prawdziwe pożegnanie.

1

@blakkudium mysle, ze czekają jak bedzie gotowe pelne Camp Nou i wtedy cos zorganizują przy pelnej publice. Tegoroczny Puchar Gampera bedzie rozgrywany na Montjuic

1

@Lanosss



OM byłby też ciekawym przeciwnikiem, ewentualnie Klub Turystów Łódź.

1

@blakkudium o widzisz, gdzies mi umknela Marsylia, tez fajny pomysl

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?