- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
93
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
28
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
42 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
3
Nie sprzedaje się piłkarzy, którzy grają. Araujo jest kluczowy, jak go sprzedamy to będzie powrót do przeszłości i eksperymenty przez lata zanim znów ułożymy obronę. To samo Raphinha - gość który jako jeden z nielicznych robi progres przez cały sezon (obok Yamala, Christensena na DM i Cubarsiego) jest wypychany. Jak ktoś gra to ma grać. Kto by przyszedł w zamian? Olmo? Guido Rodriguez? Mamy najlepszą kadrę od lat, tylko ktoś nie daje rady tego ułożyć.
2
@Lucerfi też tak uważam. Raphinha może nie jest wirtuozem, ale daje z siebie 110%. Strzela, asystuje i walczy. Do wywalenia są Ferran, Oriol, Alonso, Roberto i niestety De Jong.
Mimi wszystko ciężko mi uwierzyć, że Xavi to poukłada. Każdy lepszy trener zrobiłby z Barcelony z taką kadrą drużynę z TOPu.
0
@Lucerfi no tak bo z Araujo nasza obrona jest taka szczelna, jedna z najgorszych w lidze xD
0
@WiernyKibic111 Rozumiem że kibicujesz od tego sezonu? W zeszłym Araujo był fundamentem, mieliśmy najlepszą obronę od wielu lat. W tym sezonie nie może wrócić do formy od kontuzji.
0
@Eto'o9 R10 Z de Jongiem bym się zastanowił. Mam mieszane uczucia co do niego. Przed kontuzjami grał wybitnie, ale może to dlatego że widziałem go na żywo z Betisem (5-0 na Montjuic) i mi to przyćmiło cały jego obraz :D Raphinha jest zmotywowany, zależy mu, daje nieporównywalnie więcej od takiego Ferrana, no i zaczął być bardzo skuteczny.
0
@Lucerfi kibicuje od 2005 roku oglądam każdy mecz