La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

0

Ciekawe czy Tottki się podłożą City żeby tylko Arsenal nie zdobył mistrza. Jeśli wygrają dzisiaj to jakieś tam szanse na TOP4 im zostaną, ale co to za szanse, musieliby 4 pkt odrobić w 2 meczach.

1

@Derean Nie musza się podkładać bo są tak słabi xD

0

@takisobiektos Niby tak, ale City zawsze miało z nimi problem, no i to mecz na wyjeździe.

0

@Derean Powinni to oddać, brak mistrza dla Arsenalu w takim sezonie będzie dla nich jednym z największych sukcesów w ostatnich latach

0

@Derean City to wygrywa,niezależnie od wykładki Kogutków.Arsenal,już te mistrzostwo przegrał pewnej niedzieli.

konto usunięte

0

@Derean jak oni mają tylko matematyczne szanse na top4. W Anglii decyduje ranking bramkowy a Aston ma lepszy o 9 co oznacza że Totki musiałyby liczyć na to że sami wygrają wszystkie mecze a Aston maksymalnie zdobędzie jeden pkt w dwóch ostatnich meczach :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?