La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

6

Vicky Messi Lopez

0

@PatrychoO W męskiej drużynie taka akcja jest nie do wykonania.

0

@Barcasub Pewnie dlatego że w męskiej piłce obrońcy potrafią zagrać ciałem i odciąć napastnika od takiego podania. Wygląda fajnie ale to baby. U15 juniorzy ograli mistrzynie świata.

4

@Emhyr no jasne, bo w męskiej piłce takie akcje to kompletne science fiction. Messiego to już w ogóle odpychali za każdym razem xD ECH TE BABY, U15 JE OGRAŁO.

0

@PatrychoO No przecież to jest marny poziom. Nie wiem tak szczerze jak można legitnie oglądać damską piłkę.

2

@Emhyr pytam: takie akcje nie mają miejsca w piłce nożnej mężczyzn? Bo próbujesz tu wytworzyć jakiś obraz, że coś takiego się nie zdarza i w 10 ma 10 przypadków nie byłoby z tego gola, BO CHŁOPY SILNE. Bzdura.

1

@Emhyr Bredzisz emhyr. W Barcelonie nikt by tak pilki nie odegrał, a i przyjmowali by na dwa metry jak to mają w zwyczaju.

1

@Emhyr aha, czyli przykladowo tenisistki ziemne tez nie powinny uprawiac sportu bo numer 1 rankingu zenskiego przegra z kazdym facetem z pierwszej 200setki rankingu meskiego. co za plytkie myslenie.

0

@PatrychoO Zdarzają ale bawi takie gadanie typu: "ooo ale już mężczyźni tak nie potrafią sklepać". No kuźwa jak masz bardziej zwrotnych piłkarzy to trudniej zrobić akcję 2v5.

0

@MOLESTA I odwracasz kota ogonem. Nie zabraniam ci tego oglądać ale to jest totalnie inny sport i nie wiem na co porównywać ich granie do grania mężczyzn.

1

@Emhyr przecież @Barcasub mówi konkretnie o łamagach z Barcelony, a nie o całej piłce mężczyzn xD No oni to rzeczywiście nie potrafią. Kiedy ostatnio widziałeś w tym zespole jakiś polot i finezję

0

@PatrychoO Te łamagi by sklepały baby 20:0. Tak właśnie oglądacie mecze jak piszecie że przyjmują na dwa metry.

1

@Emhyr ale ty jesteś denny XD Nikt nie porównuje tego, jak zagrałyby kobiety z mężczyznami (no może oprócz ciebie). Chodzi o to, że Barcelona nie potrafi skleić fajnej akcji przeciwko komukolwiek, albo zdarzy się to raz na pięć meczów. Mówisz, że chłop zagrałby ciałem i tyle. No wyobraź sobie, że baba też mogłaby zagrać ciałem, bo atakująca ma podobną siłę do niej, więc gra ciałem nie stanowi problemu, ale to ci już nie pasuje do narracji. Tak jak Messiego nie potrafili odepchnąć, tak nie odepchnęli Vicky Lopez na filmiku.

0

@PatrychoO Dobrze to oglądaj sobie żeński futbol i się oszukuj że można wszystko powtórzyć 1:1 w męskim. Obrona przeciwniczek stoi i się patrzy.

1

@Emhyr no tak, w męskim futbolu jest zakaz minięcia dwóch zawodników i zagrania z klepki tworząc sytuację bramkową. Nikt nigdy czegoś takiego nie widział i nigdy się to nie wydarzyło. Zrozumiano.

1

@PatrychoO w męskiej obronie nigdy nikt nie stoi, no chyba ze w męskiej barcy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Który z wypożyczonych piłkarzy mógłby zostać w Barcelonie?