La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

0

Dlaczego w tym klubie rządzą nieudacznicy, ludzie bez pojęcia jak robić biznes? Laporta sprowadził m.in Ferrana, Kounde, Lewandowskiego, Gundogana, Christensena, Raphinhe, teraz Roque, ale … zabrakło na sprowadzenie rok temu Leo Messiego. Nie wierzę że Leo by się nie zgodził jakby padła konkretna propozycja kontraktu z pensją na poziomie 10-15mln. Chociaż jeden ostatni rok Leo w klubie, nawet jako piłkarza rezerwowego wchodzącego z ławki (w co nie wierzę) przyniósłby klubowi gigantyczne dochody. Przecież bilety na mecze domowe i koszulki rozchodziłyby się jak ciepłe bułeczki. Nie mówiąc o tym że taka legenda zasługiwała na godne pożegnanie się z kibicami.

1

@WiernyKibic111 Ale Messi juz nie chciał po PSG grać w Europie z tego co pisali

1

@WiernyKibic111 Bo w Barcelonie panuje ten cały romantyzm a tak napyto tak zwana Hiszpańska maniana. Brakuje tutaj bardziej chłodnego i mądrego zarządzania jak w RM.

0

@Encore tak to też czytałem ale propozycji kontaktu też nie było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?