La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

5

Minnesota ogrywa Denver w ich własnej hali i to wcale nie sensacyjnie.
Konsekwentna gra i włączenie się graczy rotacji w 2 połowie zrobiły robotę.
Świetna defensywa na Murrayu i Jokiciu zaprocentowała, choć Joker jak to fenomen swoje zrobił mimo asysty rywali.
Jednak absolutna gwiazdą tego meczu był Anthony Edwards z 43 punktami na skuteczności 17/29. Występ iście jordanowski i zdaje się, że ktoś tu chce wcielić się bardzo w legendę NBA.
Co ciekawe największe gwiazdy Denver zanotowały najgorsze współczynniki +/-, zatem to starcie zdaje się, że przegrała głównie wyjściowa piątka Nuggets.
Świetne widowisko, szkoda, że sędziowie nieco gwizdali pod gospodarzy, ale jak widać nie pomogło.


1

@Comentateiro Murray totalnie nieobecny ale to jest własnie ta obrona Wolves.Ich znak firmowy sezonu zasadniczego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?