La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

2

Sabalenka pod względem mentalnym kapitalnie wróciła do tego meczu.Po takim rozjechaniu w pierwszym secie niejedna by już pakowała walizke.

1

@Encore Ryba gra genialnie. Lepiej by to Saba wygrała dla Igi. Ale obie moim zdaniem są po za zasięgiem Igi. Sabalenka jest trochę niestabilna i tu jest szansa dla Igi, Ryba? Nie wierze by w takiej formie Iga ja pokonała

0

@tbas Licze na Sabe bo pojedynki #1 z #2 to zawsze ozdoba meczu.

0

@tbas Zależy od dnia wczorajsza Ryba byłaby spokojniie do ogrania.

2

@adi7adi8 @tbas Tez Rybka genialnie grająca nie moze sobie poradzic ze srednią Sabalenką

0

@Encore W tym turnieju Sabalenka gra bardzo dobrze by zaraz średnio. Ale jednak całościowo bardzo dobrze, z Collins świetnie zagrała. Serwują genialnie obie, winner genialnie, ale niestabilnie. Wiec jak dla ciebie nawet dziś Sabalenka dla ciebie średnia, to co mogę powiedzieć, przekonamy się w sobotę. Ja na Igę nie postawie

0

@tbas Moze duzo lepiej grać jak na nią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?