- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
CLS63AMG
4
Stary komuch, ale jak śledzę jego wypowiedzi to w sumie nadawałby się idealnie do odegrania... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Bocheno1
28
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
KamQiX
54
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
1
Za 2 miesiące w końcu zobaczymy na stronie parszywą gębę Tebasa który powie że barcelony nie stać nawet na papier do kibla. A Real stać na kupno wszystkich i jeszcze im zostanie kasiora.Do pierwszego września codziennie piękniś będzie nas witać.
0
@ikar34 no ale to nie tebasa wina że klub zarzadzany był przez idiitow. Barcelona naprawdę po poprzednim zarządzie wręcz bankrutem powinna być. Mówił to np. Prezes Bayernu. Oraz wyniki finansowe jakie Lapcio pokazał. My jeszcze w te wakacje mamy raty pensji za amigosow.
1
@tbas amigosy rezygnowali z pieniędzy a tak na prawdę tylko odraczali płatności. Bartomeu to powinni zakopać żywcem tak dla przykładu.Tu jeszcze za 10 kat nie będzie dobrze skoro De Jong ma taką siekę że głowa mała. Zresztą kolega Lenglet też ponoć niezle doi klub