La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1939 Culés

0

Za 60mln nie ma mowy, maks 40mln. Nie można tak przepłacać za piłkarzy w naszej sytuacji. Są lepsze opcje w tej cenie

0

@BORO_12 ale o kim mowa?

0

@jacobFCB w artykule masz

0

@BORO_12 kto? :)

0

@Messi1000000 Nico np. albo mega talent Mastantuono

0

@BORO_12 Nico Williams ma klauzulę wykupu 50 mln euro i nikt nie będzie w Athleticu negocjował tej kwoty, bo na hasło negocjacje zaproszą kluby z Premier League i już będzie po zawodach dla Barcy. Jeśli Villareal byłby zainteresowany jakimiś zawodnikami Barcy, to może do tych 35-40 mln uda się zbić cenę. Z Athleticiem, z racji na ich politykę kadrową, pozostaje jedynie klauzula wykupu.

0

@normasubiektywna wolałbym tą kasę zainwestować w DM.
35mln to odpowiednia kwota ale 60mln to nieśmieszny żart.
Mam nadzieję na Nico ale jak się nie zgodzą na spłatę klauzuli w ratach to nie ma co liczyć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?