La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

2

Przeszedłem Horizon Forbidden West
Gierka kozak 9/10
Jedynie mogę się przyczepić do zbyt rozwalonego drzewka umiejętności, mogło by być to bardziej spójne.
Natomiast Świat, Grafika, Postacie, Fabuła, Misje i Aktywności, Walka to prawdziwy TOP.

1

@Messibestplayerintheworld
Platynę yebnąłem...mistrzostwo.

0

@norbi77 Ja na PC nie mam platyny ale łącznie z dodatkiem rozwaliłem wszystko na mapie w 85h :)
Polecasz coś z Open World na podobę?

1

@Messibestplayerintheworld jak chcesz open world to polecam ghost of tsushima. Jak dla mnie fabuła lepsza niż w horizon

1

@Messibestplayerintheworld
Ciężko cokolwiek teraz Ci polecić po takim tytule...RDR2, Ghost of Tsushima jak kolega wyżej napisał...może mój ulubiony Assaisn: Odyssey? Ja ostatnio zagrywałem się w The Surge 1 i 2 (rodzaj soulskike), a teraz God of War Ragnarok...

1

@Messibestplayerintheworld mnie ta gra "kupiła" właśnie fabułą ;) to jedna z dwóch gier jakie musiałem kupić na premierę za wyjściową cenę ;)

1

@DragonxNF czekam na majową premierę PC :) To jedna z tych gier które wpadają na premierę :)

0

@norbi77 GOD of War z 2018 polecam :) niby nie open world ale zabawa przekozak :) zapewne sam przeszedłeś już :)

1

@Messibestplayerintheworld
Tak. Inaczej nie brałbym się za kontynuację :)

2

@norbi77 @DragonxNF
Poszperałem w necie i mało jest gier z otwartym światem w które nie grałem :)
Więc w oczekiwaniu na Ghost of Tsushima przejdę A Plague Tale: Requiem

1

@Messibestplayerintheworld
Ale wiesz, że to nie jest otwarty świat?
Ale sama gierka dobra.

1

@norbi77 wiem, dlatego jak napisałem wyżej :) w oczekiwaniu na Ghost of Tsushuima (na PC) przejdę co innego niż otwarty świat :) Coś w stylu przygody The Last of Us :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?