La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

8

Ćwiąkała idealnie sprecyzował to, co od dawna sobie myślałem na temat nieco ukrytego problemu naszego klubu. Poklepywanie się po plecach, brak mentalnego bata nad zawodnikami. Starzejące się złote pokolenie było tym zarażone najbardziej i dlatego zaserwowało nam Romę i Liverpool. To samo z kontraktami, chcesz to grasz tu ile się podoba, nie chcesz to sobie odchodzisz, bez względu na potrzeby klubu.



https://x.com/cwiakala/status/1781236411011600687

2

@RosjaninBut Ale to jest też trochę przesada, bo ostatnio ten aspekt się zdecydowanie poprawił. Nic mnie nie irytuje jak to, że jedna sytuacja (ta zasrana kartka) rzutuje teraz na to, że znowu jesteśmy stawiani w złym świetle jako klub.

0

@konrad1661 Ale to nie jest jedna jedyna sytuacja. Po prostu przy okazji afery z Gundoganem mamy kolejną odsłonę pewnego rodzaju systemowego problemu w klubie. Ja bym jeszcze dodał, że socios też nie są zbyt wymagający w tej kwestii.
Zbyt sielska atmosfera potrafi wyjść bokiem, czasem potrzeba więcej bata i wymagań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?