La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

konto usunięte

1

Znając ten chory rok to Hurkacz przegra finał szlema z jakimś ogórkiem typu Shelton, Ruud itd

3

@MesQueUnClub96 Z Tsitsipasem finał Wimbledonu xd

konto usunięte

7

@MesQueUnClub96 Chory rok, ale nie na tyle, żeby Hurkacz w finale szlema grał

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Usunąłbym konto

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie to nie grozi Hubertowi

1

@MesQueUnClub96 Największy problem Huberta jest w tym że żeby przegrać finał szlema to trzeba do niego dojść..

3

@Encore Jak nie przegrać finału? W prosty sposób-nie grając w nim.

0

@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 dla Hubiego ten rok na Wimbledonie może być najlepsza okazja na wygranie. Wszyscy będą myślami przy IO

1

@barcelonaLM Jak najbardziej to najlepsza okazja.Zwłaszcza że poza Novakiem,to jest wielu niepewnych na tej nawierzchni.Alcaraz,pomimo zeszłorocznego triumfu,chyba jeszcze nie nauczył się skutecznego bronienia takich trofeów.Najgroźniejszy,wydaje się Sinner bo po prostu jest gotowy do wygrywania.Po prostu walnę pięścią w ścianę jeśli sfrajerzy się w jakiejś 2 rundzie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?