La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

0

Rozumiem rozgoryczenie co poniektórych, radziłbym się stuknąć w łeb każdemu kto byłby za "spieniężaniem" Araujo. Z Pedrim robiliście to samo (sam to brałem pod uwagę i jeszcze się pewnie kiedyś będę nad tym zastanawiać). Oprócz Frenkiego i być może Ferrana to z ważniejszych piłkarzy nie powinien odchodzić nikt. Frenkie na sto procent, on już dał z siebie wszystko i pokazał że stać go na parę genialnych przebłysków w sezonie i nic więcej. Niestabilny chimeryczny, dowidzenia wogóle nie ma z czym dyskutować. Nie poruszam tu tematów Alonso Romeu i innych takich bo tego jesteśmy świadomi wszyscy. Do wszystkich doprowadzonych do skrajności kibiców sukcesu- pięćset uji w bok od Ronalda Araujo! Chcecie 80 mln? Skupcie się na de jongu i ferranie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?