- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1258 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
15 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Dzisiaj na obiadek miska ryżu ala Morawiecki premium:https://zapodaj.net/plik-ZHdVg2hympAzjaci... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1258 Culés
7
Ten klub stał się memem naprawdę. Podstawowi piłkarze to twarze największych porażek i upokorzeń. W tym klubie nie ma samokrytyki i wyciągania wniosków. Klepią się po plecach jak panienki i wszystko gra. Piękna pogoda, hajs na czas czego chcieć więcej. Laporta wygląda jak kierowca TIRa który żywi się w McDonald's masakra. Nie ma żadnych zmian, żadnych reakcji po takich blamażach.
Wszystko gra wrócimy silniejsi...sraty taty co roku to samo.
Trener bez doświadczenia i panienki co im psycha siada jak przeciwnik przyciśnie.
Przecież wczoraj to była taka szansa... mieliśmy wszystko w swoich rękach i co znowu dupa. Już początek meczu pokazał że tam jest panika...po straconym golu zero odpowiedz zero... dosłownie zero...po co było te cofnięcie się?... Żeby tak grać 60 minut to trzeba potrafić, doskakiwać, umiejętnie się ustawiać a my nie umiemy tak grać przez tyle czasu.
Szkoda tego meczu...sami sobie to zrobili...
0
@Klimach fan ponieważ Barca to frajerzy od wielu lat. Ciągłe gadanie że traktują każdy mecz jak finał. To już nie jest śmieszne a żenujące.
Tutaj trzeba zmian, ale nie tylko trenera, ale i samej góry.
Czasami sobie myślę że dużo prościej by było chyba zaorać ten klub i zacząć budować od nowa.
0
@Klimach fan Tak wczorajszy wynik to wina tego że Laporta jest gruby