La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

0

Tak na spokojnie no to oczywiście wielka szkoda bo szansa na coś dużego w LM pojawiła się znikąd bardzo dobra. W grupie upokorzeń nie zabrakło. Mecz z szachtarem i Antwerpią niezła beka. No ale późniejsze losowania były naprawdę bardzo pomyślne. Karygodne Napoli, PSG z którym można było porywalizowac. W półfinale kurde duże szanse. Narobiło się nadziei a balonik pękł pięknie i efektownie. Dzisiaj bardzo brakowało możliwości roszad w drugiej linii. Co by nie mówić ale ten Roberto z Christensenem mogliby bardzo się przydać za mistrza kreciolka frenkiego i pedriego. De jong jest naprawde straszny i nie wiem czy nie powinien po prostu odejść. Tylko to kolejny z big pensja i kupiony za kwotę pewnie nie do odzyskania. Nie ma dobrych rozwiązań w tym klubie. Największy problem jest taki że Barcelona chce i musi sprzedawac a nikt nie chce od niej tych przepłaconych plastusi odkupić. I tak to już od kilku lat się kręci

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?