La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

3

Odklejeni dosłownie i w przenośni...
"Aktywiści" w formie


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca

1

@tomek8756 W Warszawce to sobie mogą zapraszam do mnie na wieś pouprzykrzać życie dwa domy dalej kurde chłop bilonem się podciera a szkoda mu kasy wymienić piec starej babce mieszkającej w drugim domu na tym samym podwórku, codziennie dym jak z huty oczywiście wywalone na zwracanie uwagi czy zgłoszenia. Zasrana pisowska gmina. No ale chociaż wójt pisowiec się zmienił z 70 letniego na 34 letniego to może coś się zmieni choć wątpię. Codziennie dym na podwórku w zimę to tragedia. A jak nie to to ktoś se śmieci pali za domem plastiki i wyjebane jak ja nienawidzę ludzi ze wsi. Żadne argumenty do tych pustych łbów nie docierają. Czy ja muszę bezpośrednio do ministra się zgłosić? Jestem blisko etapu że gdyby ode mnie to zależało wolałbym żeby cała wieś zamarzła w zimę byle wreszcie było tu czyste powietrze nie dopiero po przejściu kilometr w pola dalej od wsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?