La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

4

Pisałem na początku poprzedniego sezonu "Xavi do grudnia".

Styl nie zadowalał, Barca często fundowała nam ogromne tortury estetyczne, ale tytuł mistrza kraju i Superpuchar zrekompensowały niedostatki.

Niestety w tym sezonie, Xavi przegrał wszystko co mógł, oddając pole w meczach, które miał na widelcu.
Z Realem, wypuszczenie z rąk 1:0 na własnym stadionie skutkuje 8 punktami straty w lidze i mglistymi szansami na wygraną.

Przegranie dziś w dwumeczu ze zdominowanym i de facto bezradnym rywalem, mając wynik 4:2 na murawie to jakieś koszmarne zwieńczenie epizodu w Barcelonie trenera, który jakimś zrządzeniem losu przegrywa wszystkie nieco trudniejsze rywalizację w Europie.

Dziś nie szło tego zawalić, ba nawet nie winię do końca Xaviego, ale z Xavim nieustannie na ławkę siada nieszczęście kiedy przychodzi rywalizacja międzynarodowa.

Xavi żegnamy. Wystarczyło obronić wynik z Paryża, okazało się, że ten wynik wzbogacony o dodatkowego gola to za mało. Xaviemu i europejskim pucharom jest nie po drodze.

A nasza trauma, jako kibicom Barcy, tylko się pogłębiła. Mamy rany a dziś Xavi z ekipą nasypali na nie soli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?