La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

6

Najbardziej boli że taka drabinka w LM to się może już nigdy nie trafić. To było naprawdę masa szczęścia w losowaniu a kończy się jak zwykle. Trudno, jak co roku wpierdziel europejski zaliczony. Doturlać ligę do końca i wakacje

1

@budel17 od fazy grupowej do do finalu to trudno sobie latwiej ułożyć

Choc sezon temu tez sie podziely drabinki - wloskie po jednej stronie a Bayern / City / Real po drugiej

0

@mekston jednak Inter Milan z zeszłego sezonu i Napoli stawialbym wyżej niż atletico i BVB z tego :p

0

@budel17 Napoli spuchlo w drugiej czesci sezonu i polecieli z Milanem

Inter pilkarsko wcale nie byl silniejszy od nas - zreszta zobacz nasze mecze grupowe z nimi. Moze ciut trudniejsza ale tez bez szalu

1

@budel17 w 19/20 Paryz mial Atalante i Lipsk - tez ladna drabinka a wczesniej BVB

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?