La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

4

Z racji większej ilości wolnego czasu w pracy przeglądam sobie tiktoki z nudów.
To, ile teraz (praktycznie co druga rolka) jest idiotów od płaskiej ziemi, chemtrailsów, firmamentu, ludzi jaszczurów i innych to przechodzi ludzkie pojęcie. Ktoś tych trolli opłaca? W komentarzach to samo, jacy to oni nie są inteligentni bardziej niż reszta i otwierają oczy. :D Paranoja co ten internet robi z ludźmi, obłąkańcy mają łatwy dostęp do dzielenia się swoją głupotą i chyba to widać. Nie nadążam tego blokować a ciągle pojawiają się nowi.

0

@kuz przerazisz się, jak dotrzesz do tiktoków o piłce i komentarzy kibiców Realu

2

@Culer9002 Tam chociaż się spierają o sprawy przyziemne i to bardziej kwestia poglądów/oceny.
Nie ma jak tego porównać do wyżej wymienionych. To straszne jak ogromną jest skala głupoty w tym kraju, taki tiktok doskonale to pokazuje.

9

@kuz Jak te tik-toki oglądasz, to algorytm podrzuca ci podobne w tej samej tematyce.

0

@BartqRKO Blokuje za każdym razem, pomijam, oznaczam i zgłaszam jako oszustwa. Dalej się mnoży. :D Wydaje się jakby apka sama wrzucała to na siłę. Ciekawe zjawisko bo wcześniej tego nie było, teraz jest napływ.
Dla przykładu, wystarczy zbanować i zgłosić 3-4 filmy tępych szonow krecacych dupami żeby przestały się wyświetlać w DC. Tutaj to tak nie działa.

4

@kuz Tylko w czasie kiedy to zgłaszasz to poświęcasz na ten filmik 10-15 sekund i to wystarczy. Po prostu to od razu skipuj i tyle.

0

@kuz ja nie widziałem ani jednego takiego,trafisz obejrzysz i już cały czas takie coś będzie Ci się pojawiać

1

@BartqRKO powiedziałbym, że nawet więcej czasu na nie poświęca skoro wie co jest treścią.

0

@kuz

To, że masz inne zdanie na jakiś temat, nie upoważnia Cię by nazywać innych idiotami. Jeśli ktoś ma ochotę, to niech sobie wierzy nawet w Ziemię w kształcie trapezu i w ludzkie jaszczurki i inne wynalazki. Ich sprawa.

Pomijam już fakt, że tylko idiota oceni drugiego na podstawie czegoś takiego :-)

0

@SawneyBean Wedlug mnie ktoś mówiący o płaskiej ziemi i firmamencie to jest chory na głowę człowiek albo idiota szukający rozgłosu. I nawet nie argumentuj bo nie masz po co.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?