La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

0

Minnesota zagra prawdopodobnie z Denver o 1 miejsce konferencji zachodniej i akurat powrót KAT'a.Ciekawie się zapowiada.


konto usunięte

0

@Encore oby T-Wolves wygrali i zajęli 1 miejsce

1

@MesQueUnClub96 Chciałbym bo ty dodalo im pewnosci siebie której akurat oni potrzebują przed play offami by nie narobić w gacie w 1 rundzie.Gdyby odpali po takim sezonie w 1 rundzie troche byłby smutek.

konto usunięte

0

@Encore Wątpię że odpadną z Kings/Pelicans/Suns

0

@MesQueUnClub96 Ciezko mi wierzyc ze zarówno OKC jak Wolves awansują razem.To młode ekipy bez doswiadczenia.Szczególnie OKC dla których to bedzie debiut w play offach.

konto usunięte

0

@Encore OKC jak trafi na Suns to ich nie widzę, ale Minnesota na Kings/Pelicans jak najbardziej

1

@MesQueUnClub96 Z play in raczej widze Suns/Lakers albo GSW.Sacramento będzie miec ciezko.Wazny mecz mają z Pelikanami jutro.

konto usunięte

0

@Encore No ale Suns mogą być na 6 jeszcze

0

@MesQueUnClub96 Walczyc beda ale Peliakny maja wygodniejsze te mecze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?